Xhaketat që duhet t’i keni për pranverë (FOTO)

0
1

Sado ftohtë të bëjë këto ditë, zgjatja e kësaj të fundit dhe dielli i ngrohtë na paralajmëron se në pragun e derës është pranvera dhe dimrin po e lëmë pas.

Këto ndryshime shoqërohen me jo pak të tjera ndryshime në jetën tonë, përfshirë atë të ndërrimit të orës,  rutina e kujdesit të lëkurës, garderobës etj…

Kur jemi tek garderoba, çdo sezonë sjell trende të reja. Më poshtë mund të gjeni modelet e preferuara të xhaketave për pranverën që po vjen. Duke u nisur nga xheketat e thjeshta të lëkurës apo nga xhinsi, deri tek modelet klasike me plot ngjyra tendencat e këtij sezoni do të kënaqin të gjitha shijet.

Xhaketat me rrip

hbz the list spring jackets belted blazer comp 1519143360

Jakne të lëkurës, ngjyrë të kuqe

Image result for red leather jackets looks Related image

Xhaketat xhins

Image result for jeans jacket looks for women

Xhaketa shiu, jo vetëm për ditët me shi

hbz the list spring jackets patent trench 1519143383

Modelet klasike me ngjyra të ndezura

Image result for colorful coats looks Image result for colorful coats looks

Kombinimi i xhaketave prej lëkure me lesh 

Image result for fur and leather jacket hbz the list spring jackets tyler joe 03 1519143381

 

//klankosova/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here