Trendet e modës që jemi lodhur duke i parë

0
1

Trendet e modës mund të jenë një gjë e çuditshme. Ndërsa disa prej tyre bëhen stil “klasik”, disa shuhen pothuajse pa u vënë re.

Megjithatë, ekzistojnë disa trende universale të modës – ato që ne jemi lodhur duke i parë.

Çdo fashionista (ikonë e modës) e di se do të vijë një moment kur duhet t’i thotë lamtumirë disa veshjeve.

Më poshtë janë disa trende të njohura të modës që janë bërë më shumë të bezdisshme se sa elegante.

Xhinset + unihope si rrjetë

Çantë në bel

Fustane të tejdukshme

Veshje si pizhama

Thekët

Vathë me xhufka

Bluza dhe fustane me dantella

Syzet aviator

Xhinse dhe xhaketa të qëndisura

Kapele shumë të gjera


//klankosova/

SHPËRNDAJE
ParaGinsengu, toniku i energjisë
Infosite

Në Sofra do të gjeni informacione dhe këshilla të dobishme për shëndetin, tryezën dhe shtëpinë tuaj. Zbuloni gjithçka ju duhet për një jetë më të qetë e të lumtur me familjen tuaj!

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here