Ballina Etiketimet Vlimi

Etiketim: vlimi

Receta e kaçamakut tradicional

Mësoni si të përgatisni një nga recetat më të vjetra shqiptare dhe pse jo ta gatuani në këto ditë të ftohta dimri! Përbërësit: 5 gota...

Mos e vloni ujin dy herë pasi u rrezikohet jeta

Shumica kanë zakon që ujin e vlojnë më herët të cilin e lënë në enën në të cilën e kanë vluar por që më...
Albania