Ballina Etiketimet Veshje

Etiketim: Veshje

Aplikacioni që ju këshillon për rrobat para se t’i blini

Aplikacioni “Good On You”, vjen gratis në telefonët tuaj të mençur dhe ua mundëson që të bëni zgjedhje më të mira kur blini rroba...

Katër materiale të cilat nuk do të duhet t’i lani me...

Të gjithë i duan rrobat të pastra, me aromë dhe të buta, mirëpo disa stofra nuk bën të trajtohen me zbutës. Ja cilat janë ato: Stofrat me mikrofibra Nëse i...

Këto 5 gjëra nuk duhet t’i blini kurrë të përdorura

Ky artikull nuk është thjesht për njerëzit që janë të fiksuar pas pastërtisë. Ky arikull është për të gjithë ato persona, që kërkojnë të...

Modelet e paliçetave që do t’ju ngacmojnë dëshirën për të pasur...

Herë pas herë, në kohë të ndryshme, paliçetat rikthehen në modë kështu që mbajeni në mend për mos t’i flakur ato që keni blerë....

Gabimet në veshje që ju bëjnë të dukeni më të vjetra

Mosha juaj mund të ndryshojë edhe stilin tuaj të veshjes.   Kjo do të thotë se një fund i papërshtatshëm ose ngjyra e papërshtatshme e flokëve...

Fluturat, moda e pranverës vë krahë

Simbol i lirisë dhe rilindjes, fluturat fokusohen tek veshjet e pranverë-verë 2018. Këto krijesa të mrekullueshme shfaqen në veshjet femërore plot ngjyra të gjalla...

Këshilla për veshjen nga Gigi Hadid (FOTO)

Me shfaqjet e saj tërheq menjëherë vëmendjen duke shënjuar një tendence te re mode. Por jo vetëm. Por çfarë këshillon Gigi Hadid për te...

Viti i Ri në shtëpi apo jashtë? Vishni këtë!

Gjetët atë që duhet të vishnit për Krishtlindje, po festa nuk mbaroi atë ditë. Pse të mos vishni diçka mahnitëse edhe për natën e...

PVC-të, trendi i këtij sezoni “kundër shiut”

Të përballosh me stil edhe shirat e vjeshtës nuk ka qënë kurrë kaq e lehtë, pasi moda është plot me plastikë dhe na çudit...

Përse e kuqja na bën të ndihemi më tërheqës

E kuqja është ngjyra e pasionit, sinjal i alarmit dhe e reklamave, na tërheq gjithmonë vëmendjen. Gjithashtu është e lidhur me ngjyrën e gjakut, të...
Albania