Ballina Etiketimet Vanilja

Etiketim: vanilja

Bombone me arrë kokosi!!

Për këtë recetë, vaji i kokosit vepron si ngjitës që mban gjithçka të butë dhe të përtypshme. Mbi të gjitha, këto mini ëmbëlsia mund të...
Albania