Etiketimet Uji

Etiketim: uji

Pija energjike e mëngjesit (që mund ta bëni në më pak...

Mëngjeset më të mira fillojnë me një bum energjish që na vijnë nga xhenxhefili, limoni dhe shafrani i Indisë. Pse kjo pije është kaq e...

Uji i kokosit jo dhe aq i shëndetshëm sa thuhet

Uji i kokosit është përplot sheqer të fshehur, edhe pse është duke u tregtuar si një opsion i shëndetshëm. Shitjet e kësaj pije në trend,...

Kjo pije e lehtë do ju ndihmojë të humbisni peshë gjithashtu...

Sot do flasim për një pije që është shumë e njohur në botën e modës pasi është shumë e përdoruar nga modelet për të...

Receta e gjyshes e përdorur për dieta

Këtu është një recetë e lirë, e shijshme dhe pa kalori. Ka tre efekte shëndetësore: pastron trupin nga toksinat, përshpejton metabolizmin dhe ndihmon në humbjen...

E vendosi prezervativin në frigorifer, zbuloi diçka që çdo femër do...

Nëse mendoni që prezervativët janë prodhuar vetëm për një qëllim, jeni në lajthitje të madhe. Prezervativët nuk u shërbejnë vetëm meshkujve për të bërë seks,...

Uji që po shkakton aborte spontane tek gratë

Në prill të vitit 2014, në Flint ujësjellësin publik nga lumi Flint, një masë e përkohshme që synonte të kursente kosto ndërsa qyteti punonte...

Mos e vloni ujin dy herë pasi u rrezikohet jeta

Shumica kanë zakon që ujin e vlojnë më herët të cilin e lënë në enën në të cilën e kanë vluar por që më...

Sa shpesh duhet tu japim ujë bebeve?

Shumë nëna janë të preokupuara rreth hidratimit të bebeve të tyre andaj një pyetje mjaftë e shpesh sidomos ndër nënat e reja është se...

Nevoja e bletës për hidratim. Përgatisni ujin për bletët në këtë...

Imagjinoni sa të  vështirë e ka punën një bletë në një ditë të vetme. Bletët shkojnë në  të paktën 2,000 lule çdo ditë. Ato kanë...

Përbërësi më i fuqishëm për të pastruar pjesën intime, si edhe...

Gratë vuajnë nga një numër shumë i madh shqetësimesh të shëndetit intim, të tilla si era vaginale për shkak të shfaqjes së kërpudhave apo...
puna.infosite.alpuna.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar