Ballina Etiketimet Rrushi i thate

Etiketim: Rrushi i thate

Rrushi i thatë, ushqim për të gjitha moshat, lufton diabetin, kancerin...

Rrushi i thatë është një ushqim i shëndetshëm për njerëzit e të gjitha moshave. Si një burim i vitaminave, mineraleve dhe elektroliteve, rrushi i thatë...

Kabuni me rrush të thatë

E lehtë për tu përgatitur dhe me një shije speciale: Kabuni me rrush të thatë është propozimi ynë për sot. Receta e mëposhtme do ju...

Kujdes nga rrushi i thatë, autoritetet pranojnë kontaminimin me toksina

RRushi i thatë në kuzhinë është shumë i mirë, i shkëlqyer në ëmbëlsira apo biskota, sjell shijet më të këndshme. Përdoret edhe në pjata...

Kjo pije i çmend femrat në dashuri!

Kjo pije ndihmon edhe meshkujt, sepse përmirëson cilësinë e spermës dhe shtohen shanset që femra të ngelet shtatzënë. Kjo recetë për përgatitjen e pijes sekrete...

Receta kontroverse indiane për plleshmëri!

Kjo pije u ndihmon edhe meshkujve, sepse përmirëson cilësinë e spermës, andaj shtohen shanset që femra të ngelet shtatzënë. Kjo recetë për përgatitjen e pijes...
Albania