Etiketimet Përbërësit

Etiketim: përbërësit

Për të hequr njollat e urinës? Vetëm uthull dhe sodë! (receta...

Shpeshherë fëmijët e vegjël mund të urinojnë në mënyrë të pavetëdijshme. E njëjta gjë mund të ndodhë edhe me kafshët tona shtëpiake. Në të tilla raste,...

Si të përgatisim salcën xaxiq

Një salcë xaxiq, mund të shoqërohet me cdo gjë, por sidomos me mishin. Kjo recetë e thjeshtë do ju ndihmojë ta përgatisni atë shpejt...

Mos e vloni ujin dy herë pasi u rrezikohet jeta

Shumica kanë zakon që ujin e vlojnë më herët të cilin e lënë në enën në të cilën e kanë vluar por që më...

Dy përbërës mjaftuan që të mos i nënshtrohet operimit në gju!...

Tuzlak Elvir D., 44 vjeçar, kishte dhimbje kronike në gju si rezultat i të qëndruarit gjatë në këmbë dhe punës intensive për 8 muaj. Pas...

5 gabimet që bëni kur përgatisni pica në shtëpi

Pica që përgatitet në shtëpi kërkon shumë pak përbërës: salcë, domate, djathë, brumë. Ndaj picën e ëndrrave tuaja mund t’a përgatisni sipas dëshirës, sepse...
puna.infosite.alpuna.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar