Ballina Etiketimet Parfume

Etiketim: Parfume

Mos provoni kremra dhe parfume të reja gjatë shtatzënisë

Gjatë shtatzënisë mos eksperimentoni me preparate të reja kozmetike sepse, për shkak të ndryshimeve të hormoneve dhe ndryshimeve vaskulare, lëkura bëhet më e ndjeshme,...

7 aromat e reja të parfumeve për pranverë

Dëshironi të ndryshoni aromën e parfumit tuaj që e keni përdorur vite me rradhë? Ja ku e keni mundësinë të shihni aromat më të...

Top parfumet më të mira në botë

Bukuria e femrës, stili, shija dhe eleganca e saj mund të përmblidhen vetëm me një pikë parfumi. Adhurueset e aromave të ëmbla apo ato vajza...

10 Parfumet e vjeshtës

Parfume, në dukje të rënda për ato femra që kanë një shije ndryshe, por shumë të ngrohta dhe gjithë klas për ato që i...

“Love is in the air”

Nëse ju duhet një dhuratë për të dashurën e zemrës, mos u shqetësoni. Kemi disa ide për dhuratën e saj. Ky artikull i kushtohet parfumit. ...

Kujdes, parfumi dëmton rëndë shëndetin

Parfumet janë pjesa më e dëshiruar pothuajse për të gjithë ju, ato mund të bartin aroma të këndshme e që iu bëjnë më të...

Gjithçka që duhet të dini mbi parfumin

Aroma është një takim midis emocioneve tona, lëkurës dhe njerëzve rreth nesh. Pra, këtë pranverë, si në sezonet e tjera, parimi themelor është argëtimi....
Albania