Ballina Etiketimet Inspirimi

Etiketim: Inspirimi

Republika Çeke, vend inspirues!

Njerëzit vizitojnë Republikën Çeke thjeshtë për tu inspiruar. Qytetet e mbushura me arkitekturë madhështore kanë bërë që ky vend të jetë një ndër vendet...

Historia e gruas e cila për 10 ditë u shtir si...

Ajo pati një arsye shumë të fortë Një grua e re e shëndoshë mendërisht u mbyll në një spital për të sëmurit mental për 10...

Fustani i nusërisë që ka “pushtuar” rrjetet sociale: Ja çmimi i...

Jemi në kohë dasmash dhe pothuajse pjesa më e madhe prej nesh njeh dikë që këtë verë-vjeshtë do të marr hapin e madh. E ndërkohë...

Kur për grim inspirohesh nga akullorja

A e keni menduar këtë? Kur është fjala për festat e veçanta ka persona që duan të duken sa më interesant dhe të eksperimentojnë me...

Inspirim për të gjithë meshkujt

Meshkujt që humbën peshë dhe tani janë tejet tërheqës Nuk është sekret se pesha e tepërt ka ndikim negativ në shëndetin e njeriut dhe mund...

Një linjë e modës e frymëzuar nga kanceri

NJë profesoreshë e teatrit dhe projektuese kostumesh ka përzier modën me biologjinë, duke krijuar një seri fustanesh të frymëzuara nga qelizat e kancerit. Koleksioni u...

Disa arsye se përse çdo femër duhet të udhëtojë e vetme...

Filmi “Queen” i Kangana Ranaut kishte inspiruar shumë gra të marrin kontrollin e jetës së tyre dhe të marrin guximin për të udhëtuar të...
Albania