Ballina Etiketimet Horoskopi

Etiketim: Horoskopi

Horoskopi i muajit korrik, karriera dhe biznesi

Jeni të shqetësuar se nuk morët maksimumin në muajin që kaloi? Mesa duket ky muaj do të jetë një hap drejt ngritjes së themeleve...

Nis sezoni i dhuratave të verës, cilat janë shenjat e horoskopit...

Duke filluar nga mesnata e sotme Jupiteri, planeti i zemërgjerësisë dhe dhuratave, do të sjellë një lumë energjish pozitive për të gjitha shenjat. Por...

Ja nga çfarë rrezikohet shëndeti juaj, bazuar në shenjën e Horoskopit

Shkenca mund të mos pajtohet, por astrologët besojnë që shenja juaj e zodiakut mund të ndikojë në gjendjen tuaj shëndetësore. Astrologia profesioniste Suzanne Gerber ka...

3 fjalët që të përshkruajnë ty në bazë të shenjës së...

Shpesh, përshtypjet e para që krijojmë kur njohim njerëz të rinj na mbesin gjatë në mendje.   Si formohen këto përshtypje që krijohen në të...

Shenjat e zodiakut të cilave u pëlqen të jenë single

Jo të gjithëve u pëlqen të jenë vetëm, por disa të tjerë dinë ta vlerësojnë këtë gjendje sentimentale më mirë se të tjerët. Cilët...

Horoskopi mujor korrik 2018

Korrik 2018     DASHI 21. mars – 20. prill Gjatë këtij muaji ngjyrat do jene mbizotëruese ne jetën tuaj dhe nuk do ketë aspak momente gri e...

5 shenjat e horoskopit që do të kenë një verë të...

Shenjat e horoskopit që do të kenë një verë të vështirë... Dashi Planeti yt dominant, Marsi do të jetë retrogradë nga 26 qershori më 27 gusht....

Horoskopi i verës 2018: Një coktail për secilën shenjë

Një coktail për të festuar këtë stinë të bukur! Kjo verë do t’i ngjajë një coktaili special, me përbërës unikë dhe në gjendje për...

Je tip që sulmon menjëherë apo je tip i përmbajtur? Le...

Të gjithë e gjejmë veten ndonjëherë në situata të pakëndshme ku shmangia e një grindjeje bëhet pothuajse e pamundur. Megjithatë, ka nga ata që,...

Ti e di vetë, po më mirë mos i hyr një...

Mos i hyr një sherri me këto shenja horoskopi Dashi Dashi dallohet për kokërfortësinë, impulsivitetin dhe agresivitetin e tij. Nëse jeni në konflikt me një dash,...
Albania