Etiketimet Grua

Etiketim: grua

A ekziston miqësia burrë – grua?

Nga Zhaklin Lekatari  Një nga misteret më të mëdha të qytetërimit modern, jo sa ai i pulës dhe vezës, është ekzistenca e miqësisë burrë –grua(...

Çfarë lloj gruaje jeni sipas muajit të lindjes. Shumë prej jush...

Janar Të lindurat në Janar janë ambicioze, konservatore dhe tepër serioze. Ato nuk flasin për ndjenjat e tyre dhe rrallë herë i sheh të zemëruara....

Ajo kuroi diabetin duke pirë këtë pije të mrekullueshme, madje arriti...

Diabeti është një sëmundje kronike që shkaktohet pasi pankreasi nuk sintetizon sasinë e insulinës që ka nevojë për trupin e njeriut, e prodhon atë...

Çdo grua pas të 40-ve duhet të përdor patjetër çdo ditë...

Pas të 40-ave, gratë përjetojnë ndryshime në disa aspekte, emocionale, fizike dhe psikologjike. Plakja zvogëlon kujtesën, rrit stresin dhe shkakton shumë probleme të tjera. Por...

Nëna që njëkohësisht punon dhe ushqen foshnjen me gji

A mund të vazhdon ushqyerjen me gji pas kthimit në punë? Po, mundeni. Nëse jetoni afër punës apo keni ndonjë kujdestare fëmijësh, ju mund të...

Çka ndodh me trurin gjatë shtatzënisë pas moshës 35 vjeçare

Të gjitha femrave u kujtohet vazhdimisht se kanë një orë biologjike që lidhjet me të pasurit fëmijë. Mirëpo një studim i ri ka treguar qe...

Pret shalqirin dhe nuk u beson syve çfarë sheh!

Jemi në sezonin kur shumë fruta dhe perime mbushin tregjet dhe mund t’i gjesh edhe me çmime të mira. Por kjo grua nuk u ka...

Kur e vendose cila është gjinia jote seksuale ?

Nga Zhaklin Lekatari E di çfarë është gjinia ? Gjinia dhe seksi shpesh herë përdoren në vëndet e njëri-tjetrit në mënyrë të pasaktë. Fatmirësisht unë jam...

Prerja e flokëve të kësaj gruaje që ka luftuar me depresionin...

Kur njerëzit ballafaqohen me depresionin, efektet e tij manifestohen si në mënyrë të përgjithshme ashtu edhe shumë personale – por gjëja më e vështirë...

Niseni ndryshe lidhjen që ditën e parë, 12 gra të martuara...

Askush nuk tha që martesa është e lehtë. Në ditën e dasmës çiftet betohen se do të qëndrojnë pranë njëri-tjetrit “në të mirë apo...
puna.infosite.alpuna.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar