Ballina Etiketimet Fustani i nuserise

Etiketim: Fustani i nuserise

(FOTO) Kjo shpikje është gjeniale! Nuk ka më stres të shkoni...

Ato që kanë provuar të bëhen nuse, kanë provuar dhe torturën e vërtetë për të shkuar në tualet, sidomos pasi je veshur me fustanin...

Fustani i nusërisë që ka “pushtuar” rrjetet sociale: Ja çmimi i...

Jemi në kohë dasmash dhe pothuajse pjesa më e madhe prej nesh njeh dikë që këtë verë-vjeshtë do të marr hapin e madh. E ndërkohë...

Festa e djegies së fustanit të nusërisë

Kemi dëgjuar për nuse që “hedhin në kosh fustanin” apo e ngjyrosin me lloj lloj ngjyrash për foto gazmore. Por tashmë femrat kanë shkuar...

Një nuse shet fustanin në ankand në ebay, arsyeja e tmerrshme

Me paratë e përftuara nga shitja e fustanit të bardhë, nusja angleze Samantha Wragg do paguajë divorcin. Këtë ajo e shpjegon pa i ardhur...

Një femër e dhuroi fustanin e nusërisë për ta bërë fustane...

Sikurse shumë femra nuk keni dëshirë që të jepni fustanin e nusërisë edhe pse është duke mbledhur pluhur në sirtar, pasiqë keni kujtime të...

10 gjërat që nuk duhet t’i harroni në dasmë

Kur bëhet fjalë për ceremoninë e martesës, dy protagonistët janë më të stresuarit. Jo vetëm sepse duan që dita më e lumtur e jetës...

Fustani ideal që nuk mund të vishet, por mund të…

Pas momentit kur nusja i thotë “Po” nje fustani duket se gjërat vendosen në vijë. Vendimet më të vështira kanë të bëjnë gjithmonë më...

Kur fustani i nusërisë nuk ishte i bardhë

Mund të duket sikur nuset janë veshur gjithmonë me një fustan të bardhë në ditën më të rëndësishme për to, por nuk është kështu....
Albania