Ballina Etiketimet Floke

Etiketim: Floke

Megjithatë, nuk është vetëm fjalë plakash: nëse në shtatzëni ju mundon...

Shtatzëninë, më shumë se në periudhën tjetër të jetës, e shoqërojnë thashethemet e plakave. Ka ndonjë magji në ato që dikush ia qëllon se a...

Këshilla për flokë më të pastra dhe voluminoze

Sa më shpesh lani flokët tuaja, aq më të yndyrshme bëhen ato.   Për të mos ju ndodhur kjo, më poshtë i keni disa këshilla që...

Stilet e flokëve të cilat duken fantastike edhe të nesërmen

Po ju propozojmë pesë frizura më të mira të cilat edhe më mirë duken në flokë të palara.   Sa herë ju ka ndodhur që ditën...

Ngjyra trend e flokëve për 2018

Dëshironi të ndryshoni pamje? Provoni flokët lejla e errët. Kjo ngjyrë është një nga tendencat për vitin 2018.   Mund të shkojnë mjaft dhe me prerjet...

Trendi më i ri në flokët tuaja (FOTO)

Në Danimarkë, dizajner Line Sander Johansen ka nisur “sjelljen në jetë”  të këtyre fjongove për flokët që ka preferuar ti thërras “Hair Clouds.” “Hair...

Shtoni pak kripë në shampoo dhe shihni rezultatin e pabesueshëm!

Nëse keni flokë të yndyrshëm, që bëhen për t’u larë brenda ditës, provojeni këtë truk! Shtoni pak kripë të trashë në shampon e zakonshme të...

Vaj kokosi dhe lëng limoni. Receta më e mirë për flokët...

Flokët gri janë automatikisht të lidhura me plakjen, kështu që të gjithë përpiqen ta parandalojnë atë në çfarëdo mënyre që të munden. Për fat...

Përse yjet po heqin dorë nga përdorimi i shampoos së flokëve;...

Po shtohen gjithnjë e më shumë njerëzit e famshëm që po heqin dorë nga përdorimi I shampoos së flokëve. Në vend të saj, zgjedhin të...

Hidhini qumësht flokëve, rezultatet do t’iu mahnitin

Shumica e femrave preferojnë një stil të thjeshtë të flokëve gjatë përditshmërisë, e zakonisht zgjedhja mbetet ajo më klasikja: të lëshuara e të drejta. Kur...

“Skulptura” të mahnitshme me flokë

Kjo artiste  mund të transformon flokët e saj në çdo gjë Laetitia Ky, është një stiliste dhe siç deklaron vetë vjen nga Bregu i Fildishtë. Kohët e fundit,...
Albania