Ballina Etiketimet Femra

Etiketim: Femra

Gratë dhe vajzat ftohen përmes SMS-ve të bëjnë PAP Testin

Sot, për herë të parë në Kosovë grave dhe vajzave në Komunën e Prishtinës (nga 21-65 vjeç) u janë dërguar ftesat individuale përmes mesazheve...

Çfarë i shtyn meshkujt të flirtojnë në punë?

Mos u ndjeni shumë të privilegjuara nëse kolegu i këndshëm ju shikon ëmbël e ju shkel syrin sa herë që kalon pranë tavolinës suaj. Nuk...

10 parfumet për meshkuj të cilat “çmendin” femrat

Aromat e parfumeve të meshkujve janë padyshim një prej detajeve më seksuale për femrat. Një mashkull i cili ka erë të mirë, tërheq vëmendje,...

Një metodë shkencore për fertilitetin e femrave të prekura nga tumori

Shkencëtarët kanë hedhur disa hapa shpresëdhënëse drejt krijimit të një ovareje artificiale, që mund të përmirësojë në mënyrë drastike trajtimet e pjellorisë për femrat,...

Meshkujt s’i duan femrat që “shesin” mend

Meshkujt nuk duan kur femrat “shesin” mend, ndërkaq damat i dëshirojnë meshkujt kur në shoqëri filozofojnë. Kështu ka treguar një hulumtim i bërë në Britani...

Vajza, mos u brengosni për peshën: Meshkujt që martohen me femra...

Ndonëse është menduar se meshkujt i preferojnë femra te gjata e të holla, studimet e reja tregojnë se ata kanë nevojë t’i zgjerojnë horizontet...

Që të bëheni femër afariste: A ekziston rrugë e shkurtër deri...

Gjithnjë e më shumë femra po kanë tendencë që të bëhen të suksesshme në punën me të cilën merren. Mirëpo, kjo aspak nuk është...

Femrat ndahen edhe nga meshkujt që duan, ja pse

Ekzistojnë disa arsye, për të cilat femrat i lënë partnerët e tyre, edhe pse vazhdojnë akoma t’i duan. Nëse ke arritur në një pikë...

Nëse një femër ka këto karakteristika, mos e leni të ju...

Njerëzit në një marrëdhënje afatgjatë, një ditë mund të vijnë në një pikë ku do ta pyesin veten: A është personi që e kam...

3 shenjat e zodiakut të cilave meshkujt vështirë se u rezistojnë...

Kur bëhet fjalë për atraksion seksual, roli i kapitenit u është dhënë grave. Disa gra janë xhentile dhe të rafinuara, kurse të tjera joshin...
Albania