Ballina Etiketimet Divorce

Etiketim: divorce

Avokatët tregojnë arsyen kresore të divorceve

Thuhet se puna me turne të bën dëm për shëndetin dhe mesaduket i bën dëm edhe martesës Gjithmonë e më shumë punonjës punojnë në orare...
Albania