Ballina Etiketimet Dashuria

Etiketim: Dashuria

Do t’ju habisin përgjigjet e disa fëmijëve, për pyetjen “Çfarë është...

“Kur gjyshja u sëmur nga artriti, ajo s’mund të ngrihej dot nga krevati dhe aq më tepër të lyente thonjtë e saj të duarve...

Duhet ta mësoni këtë! Ja çfarë zbulon data e dasmës për...

Shkenca e numerologjisë thotë se data e martesës flet shumë për vetë martesën dhe përcakton fatin e saj. Llogarisni tani numrin tuaj të martesës dhe...

Shenjat që tregojnë se marrëdhënia juaj nuk është thjesht shoqëri

Thonë se miqësia midis një femre dhe një mashkulli është e pamundur. Është si një sfidë e fortë, pasi herët apo vonë, një nga...

Të dashuroheni me…vetveten

Dashuria ndaj vetes është hapi i parë për të gjetur një dashuri të re (të madhe) dhe për të jetuar një marrëdhënie të ekuilibruar....

Takimi i parë nxit adrenalinë sikur të hidhesh nga aeroplani

Disa njerëz janë të varur nga takimet dhe kurrë nuk vendosin t’i realizojnë ato, por tani shkenca pohon se ka gjetur sekretin se çka...

Femrat me zemrën e thyer nga dashuria kanë 6 sekrete. Do...

Në dashuri ka edhe zhgënjime, që nuk i shmang dot.      Në këtë artikull, sipas intv.al ekspertët rendisin gjërat që i ndodhin femrave të cilave i...

Trëndafila-pica për Shën Valentin

Picat janë një nga ushqimet më të preferuara në çdo kohë, kështu që nuk ka pse të bëjë përjashtim Shën Valentini.  Nëse e dashura juaj...

Mos e tregoni dashurinë për partnerin në rrjetet sociale!

Të gjithë e kemi një mik në rrjete sociale që poston gati çdo ditë me “dashurinë e jetës”. Ju praktikisht i shihni aq shumë...

10 të vërteta që nuk t’i thotë asnjë, por i mëson...

Gjatë periudhës së shtatzënisë, të gjithë mbingopemi nga informacionet në internet ose nga familjarë/miq që janë prindër. Çfarë nuk mësojmë! Përshembull, mësojmë që po bërtite...

Ja arsyet se pse njerëzit i duan macet!

Njerëzit janë te ndarë në dy grupe : ose i pëlqejnë, ose nuk i pëlqejnë macet. Por me sa duket, ata që nuk i pëlqejnë,...
Albania