Ballina Etiketimet Çmimi

Etiketim: Çmimi

Fustani i nusërisë që ka “pushtuar” rrjetet sociale: Ja çmimi i...

Jemi në kohë dasmash dhe pothuajse pjesa më e madhe prej nesh njeh dikë që këtë verë-vjeshtë do të marr hapin e madh. E ndërkohë...

Arsyeja e thjeshtë pse specat jeshilë janë gjithmonë më pak të...

Ndoshta e keni vënë re se çmimi i specave jeshilë është më i ulët se sa specat e verdhë apo të kuq. Mund të...

Çmimi e një filxhan kafeje në botë

Zvicra do ju befasojë! Në Kosovë lehtë mund ta ftoni dikë për kafe por, nëse jetoni jashtë Kosovës sigurisht do të bëheni më dorështrënguar. Kjo...

Pse duhet të porosisni në restorant shishen më të lirë të...

Prodhuesit e verës janë shumë të pasinqertë për sa i përket çmimit të verës tregon kritiku i restoranteve Jay Rayner dhe tregon se është...

Ja sa kushton djathi i gomarit

Keni dëgjuar ndonjëherë për djathin e gomaricës? Po siç e dëgjuat, ekziston dhe djathi i gomaricës në gamën e djathërave në të gjithë botën. Mediat britanike...
Albania