Ballina Etiketimet Bonbone

Etiketim: Bonbone

Bonbone në kushte shtëpie për 15 minuta

Nuk janë të paketuara, nuk përmbajnë çokollatë, por kanë një shije të mrekullueshme. Përgatitja e tyre në shtëpi të jep një ndjenjë kënaqësie, sidomos...

Bombone me arrë kokosi!!

Për këtë recetë, vaji i kokosit vepron si ngjitës që mban gjithçka të butë dhe të përtypshme. Mbi të gjitha, këto mini ëmbëlsia mund të...

Si të bëni bonbone prej çokollate

Bonbonet janë një dhuratë e përkryer për familjen, miqtë apo dikë tjetër që ju e keni përzemër. Shumë njerëz kanë tendencën t’i blejnë ato,...
Albania