Ballina Etiketimet Arre kokosi

Etiketim: Arre kokosi

Bakllava me arrë kokosi

Një bakllava ndryshe... Përbërsit: 2 pako me petë për bakllava 5 kokrra vezë 1 gotë sheqer , gotë uji mesatare 250 gr. arrë kokosi 200...

Bombone me arrë kokosi!!

Për këtë recetë, vaji i kokosit vepron si ngjitës që mban gjithçka të butë dhe të përtypshme. Mbi të gjitha, këto mini ëmbëlsia mund të...

Biskota të shpejta me arrë kokosi

Për ata që e adhurojnë arrën e kokosit, është receta më e mirë e biskotave që mund të keni përgatitur ndonjëherë. Ju duhet vetëm...

Toptha me arrë kokosi

Topthat e kripur që në fund shijojnë ndryshe nga njëri tjetri, mund të përdoren për shtrime tryezash në kopsht, apo darka të ngeshme në...
Albania