Shkëlqeni me xhinse, edhe nëse keni disa kilogramë më shumë (FOTO)

0
65

NEgjithmonë shohim modelet nëpër kopertinat e revistave, që duken mrekullueshëm dhe me plot vetëbesim kur shfaqin trendet më të reja të modës së xhinseve.

Nga këto fotografi, shpesh krijohet përshtypja se mund të dukemi bukur dhe me shumë stil, vetëm nëse kemi përmasat perfekte trupore.

Por, edhe nëse keni disa kilogramë më shumë, mund të dukeni bukur. Thjesht ju duhen disa këshilla, të cilat i gjeni më poshtë. /Klankosova/

Kërkoni për masën e duhur2-2

1-4Provoni xhinset me bel më të thellë3-24-2Ngjyra ka rëndësi5-3Theksoni belin tuaj7-28-2Zgjedhni këpucët e duhura910-1

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here