Sallatë panxhari me kos

0
47

Si thoni për një sallatë me panxhar dhe kos? Eshtë super e shijshme dhe ju merr fare pak kohë për ta përgatitur… 

Përbërësit:

  • 4 kokrra panxhar (të ziera dhe të prera në copa të vogla)
  • 300 gr kos i trashë
  • 2 thelpi hudhra
  • kripë, piper
  • 1 lugë majonez

Përgatitja:

Në një enë kombinoni të gjithë përbërësit. Trazojini mirë. Mund ta shijoni në moment, por mund ta ruani edhe në frigoriger deri në tri ditë!

//shije/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here