Sa birra ke pi? Birra Peja me produkt pa alkool

0
466

Kompania më e madhe e birrës në Kosovës “Birra Peja” ka lansuar reklamën e saj të fundit duke promovuar produktin më të ri të kësaj kompanie.

“Birra Peja” promovon birrën pa alkool të cilën mund ta pini sa të doni dhe kur të doni dhe të mos deheni! Sa birra i ke pi? Kështu është emëruar produkti më i ri në treg – Birra Peja Zero.

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here