Për pasdite të mrekullueshme vere në verandë: 10 ide nga IKEA

0
1

Jeta e qytetit mes zyrës dhe aktiviteteve të tjera duket se na i limiton pak mundësitë për të shijuar natyrën dhe diellin.

Nëse nuk kemi mundësi që pasditeve ose fundjavave të shijojmë parqet e ajrin e pastër, e sjellim natyrën në ballkon. Për këtë mendon IKEA që ofron shumë opsione arredimi për taracat, ballkonet, etj. Ja disa ide interesante të cilat mund t’i shihni në galerinë e fotove.

  • Të transformosh edhe hapësirat më të reduktuara në një kënd relaksi.
  • Mundësi për darkat me miqtë
  • Organizim i duhur i hapësirave
  • Gjithçka e bardhë…si në bregdet
  • Ambienti më i bukur për të ngrënë mëngjes
  • Mobilie rattan e kashte
  • Efekti serë. Një kopsht frutash e perimesh në verandën tuaj
  • Efekti ‘një mijë e një net’
  • Hapësira të mëdha…divanë të mëdhenj
  • Një tendë e bukur në ballkon
SHPËRNDAJE
ParaSupë me kos dhe lëng mishi
Infosite

Në Sofra do të gjeni informacione dhe këshilla të dobishme për shëndetin, tryezën dhe shtëpinë tuaj. Zbuloni gjithçka ju duhet për një jetë më të qetë e të lumtur me familjen tuaj!

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here