Nusja shkoi te frizeri me flokë si shkurre, u bë tjetër njeri kur doli (Foto)

0
72

Një grua nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës kishte mbi 10 vite që nuk kishte shkuar në një sallon bukurie për t’u kujdesur për flokët e saj.

Ajo jeton në Floride dhe arsyeja që e ka detyruar të shkojë tek parukierja është dasma e saj

Babai im më thoshte se gratë me flokët e gjata janë gjithmonë më të bukura, prandaj nuk kam shkuar t’i pres kurrë flokët”,- ka thënë 30- vjeçarja në një intervistë.Screen-Shot-2017-08-17-at-10.07.08-AM-850x851

Por pasi i erdhi dita e martesës së saj, ajo vendosi që më në fund ka nevojë për ndryshime. Parukieret që ndërhynë në flokët e saj thënë se kishin kohë që nuk kishin parë flokë aq të dëmtuar.//montior/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here