Më të mirat e Javës së Modës në Londër (FOTO)

0
1

Organizim pas organizimi dhe sfilatë pas sfilate kemi arritur në Javën e Modës në Londër. Ngjarje kjo gjatë së cilës janë shfaqur koleksionet për vjeshtën e vitit 2018.

Ky sezon sjell koleksionin final të Christopher Bailey për brendin Burrberry si dhe koleksionin e parë të Delpozo jashtë New York-ut.

Në parakalimin e modeleve kemi parë fustane përplot punime dore, pallto me materiale të trasha të modeleve klasike si dhe përdorimin e materialeve me shkëlqim. Ky sezon gjithashtu sjell dukje të realizuara duke kombinuar ngjyravt e ndezura .

Për më shumë hidhni një sy dukjeve të preferuara të Javës se Modës ne Londër.

//klasnkosova/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here