Kurorat me guaska, trendi që po “çmend” vajzat

0
0

Harrojini lulet mbi kokë, tani vajzat po çmenden pas guaskave. Trendi i ri që po përhapet me shpejtësi lidhet ngushtë me stinën e verës.

Një kurorë e tillë do t’ju bëjë të ndiheni mbretëresha të oqeaneve.

Duket e vështirë mos t’i pëlqesh këto kurora, ndaj kthehuni pas në kohë e mblidhni guaska si dikur.

Realizimi i një kurore të tillë duket si gjëja më e bukur që mund të bëni këtë verë.

//KlanKosova/
SHPËRNDAJE
ParaVlerat e fuqishme të çajit të malit
Infosite

Në Sofra do të gjeni informacione dhe këshilla të dobishme për shëndetin, tryezën dhe shtëpinë tuaj. Zbuloni gjithçka ju duhet për një jetë më të qetë e të lumtur me familjen tuaj!

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here