Ilaçi natyral për ta lënë përfundimisht duhanin

0
103

Shumë duhanpirës të cilët janë përpjekur ta lënë këtë zakon të keq e dinë se sa e vështirë mund të jetë të heqësh dorë prej tij.

Ata mund të kenë përdorur shumë mënyra dhe ndoshta shumë programe të ndryshme rekomandojnë ide se si ta lësh duhanin, por shumica e duhanpirësve i rikthehen sërish këtij zakoni të keq.

Kjo është arsyeja pse në këtë artikull do të lexoni për këtë ilaç të thjeshtë që do t’ju ndihmojë në përpjekjen tuaj për të lënë duhanin. Ai është shumë efektive, siç konfirmohet nga të gjithë ata që e kanë provuar dhe nga personi që shpiku këtë recetë, i cili pretendon se është më e mira.

Ju duhen pak përbërës:shutterstock_258400829-e1458765661745

  • Gjysmë portokalli
  • Gjysmë grejpfrut
  • 5 gr rigon
  • 20 ml çaj kamomil
  • 30 ml vaj ulliri
  • 30 ml vaj kokosi
  • 30 ml vaj jojoba

Përgatitja:
Shtrydhni lëngun nga frutat. Përziejini të gjithë përbërësit në një tas, derisa të bëhet një masë homogjene. Ndajeni në disa kavanoza të vogla, të cilat mund t’i merrni me vete kudo që të shkoni.08285494-photo-recette-caramel-secrets-grand-mereSi ta përdorni atë:
Kur ju ndjeni dëshirën e pakontrollueshme për të pirë duhan, vendoseni pak nga kjo përzierje nën hundë ose në një copë pambuku dhe merrni frymë thellë./shije/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here