Fustane të rehatshme për në punë

0
1

Nuk keni nevojë që të jeni në një ambient shtëpie apo në dalje në park që të përdorni fustanet thjeshta e të lëshuara.

 

Kur përzgjedhim veshjet tona për në punë, zakonisht shikojmë ndonjë kostum, apo funde me prerje klasike. Megjithatë kjo nuk qëndron gjithmonë. Stili “boho” është bërë pjesë e pasarelave të ndryshme dhe stileve të markave më të njohura botërore.

E pse jo të mos i vishni edhe në pune?

Thjesht duhet të gjeni një fustan që ka gjatësinë e duhur dhe dizajne që nuk janë të tepruara.

Më poshtë ju sjellim të preferuarat tona.

<p>Brock Collection Floral Dress</p>

<p>Khaite Poplin Dress</p>

<p>City Chic Floral Maxi Dress</p>

<p>Sea Floral Print Dress</p>

<p>Free People Rose Maxi Dress</p>

<p>Topshop Shirred Dress</p>

<p>Zimmermann Striped Dress</p>

<p>Lisa Marie Fernandez Belted Polka Dot Dress</p>

<p>Ulla Johnson Floral Print Midi Dress</p>

<p>LoveShackFancy Ruffled Mini Dress</p>

<p>Free People Maxi Dress</p>

//klankosova/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here