Dieta magjike që shkrin dhjamin dhe largon toksinet nga trupi

0
6152

Kjo metodë e mahnitshme do të ju ndihmojë të humbni deri gjysmë kg në një ditë dhe kjo është e shkëlqyer nëse në minutën e fundit vendosni të veshni veshjen tuaj të preferuar.

Rekomandohet ta përdorni gjatë fundjavës, kur jeni në shtëpi dhe ndiheni të relaksuar. Ky shurup është shumë efektiv, për shkak se përmban likopen antioksidant. Pemët dhe perimet pastrojnë trupin nga toksinat, mirëpo domatet janë edhe më efektive,transmeton parrotlla. Ja si mund ta pergatitni këtë shurup:

-300 ml ujë; -1 lugë çaji xhenxhefil; -1 lugë çaji piper djegës; -2 lugë lëng limoni; -1 lugë gjelle shurup panje. Udhëzime: Në një blender, përzieni të gjithë përbërësit deri sa të krijohet një masë homogjene. Konsumojeni atë gjithmonë para se të shkoni për të fjetur.Limon-dhe-XhenxhefilShurupi tjetër

Përbërësit:
-2 domate; -4 thelpinj hudhër; -6 lugë lëng limoni; _500 ml kube akulli ujë; Në një blender,përzieni të gjithë përbërësit për 1 minutë me shpejtësi të madhe .Konsumojnë atë çdo ditë në mëngjes. /imazhi/tomm

 

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here