Ballina Festa Evente Ç’të veshim në një festë buzë detit ose pishinës?

Ç’të veshim në një festë buzë detit ose pishinës?

0
25

Si do të jetë look-u juaj prej të ftuarish këtë verës? Pëlhura chic si mëndafshi e dantella, rafinim dhe freski në një outfit të vetëm.

Mbështetuni tek fustanet pa mëngë ose monoshpatull. Këpucët duhet të jenë rigorozisht të hapura: sandale lëkure argjendi, perla, dhe lidhëse ‘lace up’.

Po ashtu kemi ide edhe për çantën dhe aksesorët që do të mbani. Për më tepër shihni fotot në galeri.

//shije/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

Albania