Më të lexuarat

Tri metoda natyrale për të luftuar celulitin pas moshës 30-vjeҫare

Nëse do të dukesh bukur me bikini, para se sezoni të fillojë zyrtarisht, atëherë përgatitu të bësh një trajtim për rezultate më të mira. Një...

Të fundit

Tortë me qershi dhe kos

Tortë me qershi dhe kos   Përbërësit: 4 vezë 4 gota sheqer 2 filxhan vaj 6 gota miell 1 qese Pluhur pjekje 2 decilitra kos 500 gr komposto vishnjash Hapat: Me mikser rrihen të bardhat e vezëve me sheqer, shtohen të verdhat...

Arkiva e të gjitha postimeve:

Albania