Më të lexuarat

Tri metoda natyrale për të luftuar celulitin pas moshës 30-vjeҫare

Nëse do të dukesh bukur me bikini, para se sezoni të fillojë zyrtarisht, atëherë përgatitu të bësh një trajtim për rezultate më të mira. Një...

Të fundit

Kube me kadaif

Kube me kadaif shumë të shishme    Përbërësit: 1 litër qumësht 1 gotë sheqer 2,5 lugë nisheste gruri 2 lugë miell 1 shllag krem 1 Krem 1 vanilje Për pjesën me kadaif 1 kadaif Hapat: Qumështin, sheqerin, miellin dhe nishestën e vëmë në një...

Arkiva e të gjitha postimeve:

Albania