Më të lexuarat

Tri metoda natyrale për të luftuar celulitin pas moshës 30-vjeҫare

Nëse do të dukesh bukur me bikini, para se sezoni të fillojë zyrtarisht, atëherë përgatitu të bësh një trajtim për rezultate më të mira. Një...

Të fundit

Vezë në domate

Ky ushqim është i thjeshtë dhe i lehtë për t’u përgatitur për mëngjes.   Përbërësit: Gjysmë qepe Vaj ulliri Spec mesatar të kuq Domate Pastë domatesh Një lugë pluhur djegës Një paprika Një qimnon Një...

Citysale

Arkiva e të gjitha postimeve:

Albania