Ju ndodh shpesh të shihni orën 11:11? Ja çfarë domethënie ka

Teoritë Qarkullojnë teori të ndryshme, që shpjegojnë se çfarë është ky fenomen. Më e zakonshmja thotë se kur shihni këto numra, duhet të shprehni një...

Si të lini përshtypje të mirë herën tjetër kur shkoni në...

Qoftë nëse është fjala për një intervistë pune gjatë një darke apo është ndonjë takim i rëndësishëm, drekat e biznesit gjykohen në bazë të...

Ekspertët thonë se njerëzit mbi 40 vjeç nuk duhet të punojnë...

Një studim i publikuar në Insitutin e të Drejtave të Punëtorëve në Melbourne ka treguar se njerëzit mbi moshën 40 vjeç performonin më mirë...

Gjysma e kafshëve janë mbipeshë, koha të fillohet me ecje

Të gjithë e dimë se macet nuk duan asgjë më shumë se sa të hanë teksa ju përpiqeni të lexoni, por përtacia e tyre...

Shihni ëndërr personat që kanë vdekur? Ky është kuptimi

Mistikët pretendojnë se bota e ëndrrave tona, mund të përbëjë një lidhje me botët e tjera, të paarritshme për ndërgjegjen tonë kur jemi zgjuar,...

Çfarë na thonë sytë e qenit?

Shkencëtarët kanë konstatuar që kanakarët tanë të mençur dinë saktësisht kur duhet të përdorin të ashtuquajturin “shikim qeni”, me të cilin zbusin edhe zemrat...

Fryrja e qirinjve të tortës e rrezikshme për shëndetin

Fryrja e qirinjve mund të transmetojë mikrobe Sigurisht, fryrja e qirinjve, veçanërisht për të vegjlit, është një traditë ditëlindjeje që e kërkojnë gjithmonë. Në këtë...

Sekretet e pista të cilat na i tregojnë vetë kuzhinierët, veçanërisht...

Ata që vërtet e dinë se çfarë ndodh në prapaskenën e kuzhinës së një restoranti janë padyshim vetë kuzhinierët por edhe kamarierët, njerëzit që...

Ja se çfarë ju pret këtë fundvit! Horoskopi më i saktë...

Parashikimi i mëposhtëm tregon ecurinë e shenjës tuaj përgjatë vitit 2017! Shumë prej jush mund të kenë akoma interes, pasi ndonëse pranë ndërrimit të viteve,...

Më shumë se 550.000 pjatalarëse rrezikohen nga zjarri!

Më shumë se 550.000 modele pjatalarësesh u risollën në vëmendje më 19 tetor për shkak të një problemi të sigurisë me kordonin e rrymës...

Më të lexuarat

Tri metoda natyrale për të luftuar celulitin pas moshës 30-vjeҫare

Nëse do të dukesh bukur me bikini, para se sezoni të fillojë zyrtarisht, atëherë përgatitu të bësh një trajtim për rezultate më të mira. Një...

Moti

Tirana
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
93%
1.3kmh
0%
Sat
11 °
Sun
10 °
Mon
7 °
Tue
11 °
Wed
11 °

Të fundit

5 organet që duhet t’i mbroni patjetër nga të ftohtët

Ja se cilat janë dhe si ndikohen Qafa Kjo është pjesa e trupit që mund të ekspozohet më kollaj. Prandaj, qafa duhet të mbrohet nga të...

Valuta

EUR - Euro
USD
0.8488
GBP
1.1244
TRY
0.2164

Arkiva e të gjitha postimeve:

puna.infosite.alpuna.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar