Mjeksi alternative

Rrënjët e kësaj bime vrasin 98% të qelizave kancerogjene për 48...

Lulja e radhiqes është përdorur si një medikament i fuqishëm për shumë probleme shëndetësore që prej antikitetit. Megjithatë, zbulimi i fundit lidhur me këtë bimë...

Valuta

EUR - Euro
USD
0.8867
GBP
1.1316
TRY
0.2530

Citysale

Moti

Tirana
clear sky
25 ° C
25 °
25 °
73%
1kmh
0%
Wed
30 °
Thu
31 °
Fri
31 °
Sat
35 °
Sun
33 °
puna.infosite.alpuna.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar